• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Медична сторінка

/Files/images/18486-inf_cov_1600x1200_rgb_72dpi.png

/Files/images/19453-1_zahisti_sebe_web.pngПам’ятка

Для підприємств міста

Як захиститися від коронавірусу на роботі?

Якщо ви одні з тих, хто не може працювати віддалено, вам варто більш ретельно потурбуватися про своє здоров’я.

Як саме захиститися самому та захистити своїх працівників?

1. Робоче місце повинно бути чистим: поверхні та предмети варто регулярно протирати дезінфікуючими засобами.

2. Потрібно регулярно та ретельно мити руки.

3. Дозатори для дезінфекції рук мають бути на видних місцях, а також повинні бути доступні місця, де можна мити руки водою із милом.

4. Пам'ятайте про особистий простір працівників.

5. Відправляючи співробітника у відрядження в іншу країну, спочатку ознайомтеся із правилами подорожей.

6. Працівники повинні дотримуватися місцевих обмежень щодо поїздок та відвідувань масових заходів.

7. Якщо працівник відчуває перші ознаки застуди, варто залишитися вдома, та звернутися за медичною допомогою.

8. Якщо під час перших ознак застуди працівнику необхідно бути на робочому місці, йому треба користуватися захисною маскою. Змінювати її варто кожні дві години або як тільки маска стає вологою.

9. Переконайтеся, що у вас є закриті сміттєві контейнери для утилізації використаних одноразових серветок та масок

10. Популяризуйте віддалену роботу онлайн.

/Files/images/Как правильно мыть руки (рекомендации ВОЗ).jpg

Пам’ятка для батьків,
дитина яких уперше піде до дитячого садка
1. Сформуйте у себе позитивне ставлення до дитячого садка, налаштуйте себе на те, що дитині тут буде добре, її буде доглянуто, оточено увагою, вона отримає підтримку.2. Уникайте будь-яких негативних розмов у сім'ї про дитячий садок у присутності дитини, оскільки вони можуть сформувати у неї негативне ставлення до відвідування дитячого садка.3. Створіть спокійний, безконфліктний клімат у сім'ї.4. Заздалегідь потурбуйтеся про те, щоб розпорядок дня дитини вдома був наближеним до розпорядку дня у дитячому садку (ранній підйом, час денного сну, прогулянки).5. Ознайомтеся з режимом харчування та меню у дитячому садку.6. Навчайте дитину їсти не перетерті страви, пити з чашки, привчайте тримати ложку.7. Відучіть дитину від підгузків. Виховуйте у неї потребу проситися до туалету.8. Учіть дитину впізнавати свої речі:білизну, одяг, взуття, носовичок.9. Учіть гратися іграшками. Скажімо, ляльку можна годувати, колисати, гойдати; пірамідку – збирати, розбирати.10. Привчайте дитину після гри класти іграшки на місце.11. Пограйтесь удома у дитячий садок з ляльками:погодуйте їх, почитайте казку, поведіть на прогулянку, покладіть спати.12. Виховуйте у дитини позитивний настрій та бажання спілкуватися з іншими дітьми.13. Тренуйте систему адаптаційних механізмів у дитини – привчайте її до ситуацій, в яких потрібно змінювати форми поведінки.14. Підготуйте для малюка індивідуальні речі: взуття та одяг для групи, 2-3 комплекти змінної білизни, чешки для музичних занять, носовичок.15. Повідомте медичну сестру про стан здоров’я вашого малюка.16. Проконтролюйте, аби початок відвідування дитячого садка не збігався з епікриз ними термінами: 1 рік 3 місяці, 1 рік 6 місяців, 1 рік 9 місяців, 2 роки, 2 роки 3 місяці, 2 роки 6 місяців, 2 роки 9 місяців, 3 роки.17. Дайте дитині до дитячого садка улюблену іграшку.18. Не залишайте дитину одну в перші відвідування дитячого садка, побудьте з- нею певний час на прогулянці, до обіду, у разі потреби – залишіться на тиху годину.
Кiлькiсть переглядiв: 365

Коментарi